Co oznacza wynik RTG 35-latki?

Dzień dobry. Proszę o interpretację Rtg odcinka C kręgosłupa: Przestrzenie miedzykregowe poza hipoplazja na poziomie C6-C7 zachowane. Linia tylna George prawidłową, o lagodn łulowatym przebiegu. Niewielka osteofitoza brzezna. Szerokość cieni zagarglowego <5mm i pozatchawicznego <20mm,odpowiadajacych przedkregoslupowym tkankom miękkim prawidłowa. Szerokość odstępu szczytowo-obrotowego <3mm w normie. W badanym odcinku kręgosłupa nie odnotowano zadanych nieprawidłowości w zakresie krzywizn fizjologicznych tzn. ustawienia. Niewielkie zmiany zwyrodnieniowe. Mam bóle i zawroty głowy oraz ból i sztywnienie karku.

Szanowna Pani, wynik ogólnie jest dobry, zmiany zwyrodnieniowe występują praktycznie u każdego