Co oznacza wynik RTG 50-latki?
witam,odebralam dzisiaj opis zdjecia....poglebiona lordoza z prawostronna skolioza w odcinku ledzwiowym kregoslupa,wyciagniecie kostne na brzegach trzonow L2-5,szerokosc tarcz miedzykregowych w granicach normy.Bardzo prosze o wyjasnienie,pozdrawiam!

KOBIETA, 50 LAT ponad rok temu
Lek. Paweł Szadkowski
92 poziom zaufania
Zostało u pani opisane skrzywienie kręgosłupa oraz cechy zmian zwyrodnieniowych. W celu dokładnej interpretacji wyniku sugeruję udać się do lekarza prowadzącego.