Co oznacza wynik RTG klatki piersiowej 35-letniego mężczyzny?

Rtg klatki piersiowej wynik Widoczne pola płucne o nieco wzmożonym rysunku naczyniowym. Cienie wnek nieco nieregularne w częściach centralnych. Wzkazsnsdalsza diagnostyka. Cień serca i aorty w granicach normy. Proszę o interwencję

Brak wywiadu chorobowego oraz brak możliwości samodzielnego obejrzenia zdjęcia znacznie utrudnia interpretację wyniku. Niewyklucozne, że wymagana będzie dalsza diagnostyka obrazowa - TK klatki piersiowej.