Co oznacza wynik RTG KP 22-latki?
Prześwietlenie klatki piersiowej : Przepona i kąty wolne. Pola płucne o wzmożonym rysunku naczyniowym, bez zmian ogniskowych. Sylwetka serca w normie rtg. Proszę o interpretacje wyniku :)

KOBIETA, 22 LAT ponad rok temu
Lek. Paweł Szadkowski
77 poziom zaufania
Interpretacji wyniku dokonuje się zawsze w połączeniu z obrazem klinicznym pacjenta (objawy, powód badania itd.). Jeśli chodzi o opis badania to nie świadczy on o niczym niepokojącym.