Co oznacza wynik RTG kręgosłupa u 37-latka?

Dzień dobry Chciałbym uzyskać odpowiedz na temat RTG kręgosłupa odcinka piersiowego . Odebrany wynik : RTG w granicach normy nie daję mi wyczerpującej odpowiedzi....w granicach ? Kilka lat temu dość mocno uderzyłem się właśnie w tą okolicę . Od dłuższego czasu bolą mnie plecy dość punktowo właśnie w tym miejscu plus okolica szyi . Mam też stwierdzone niewielkie zwyrodnienie w okolicy lędźwiowej które wyszło przy tomografie . Dziękuję za odpowiedz.

szanowny panie nie widząc wyniku badania nie pomogę, jeżeli radiolog napisał że wynik jest w granicach normy to znaczy że jest w porządku, proszę się nie martwić