Co oznacza wynik RTG płuc 51-latki?
Co oznacza opis rtg płuc Pola płucne bez zmian ściekowych.przekona wolną,po stronie lewej uniesienia wyżej .sylwetka sercach w normie .aorta rozgięta

KOBIETA, 51 LAT ponad rok temu
Lek. Paweł Szadkowski
92 poziom zaufania
Opis badania świadczy o prawidłowym w wyniku. W celu interpretacji klinicznej należy zgłosić się do lekarza kierującego