Co oznacza wynik RTG płuc dla 33-latki?
Wynik Rtg co oznacza- Pola plucne bez zmian naciekowych. Wneki obustronnie nieposzerzone. Sylwetka serca i aorta w granicach normy. Kopuły przepony o gładkich obrysach, wielołukowa po prawej stronie. Zachyłki przeponowo-zebrowe boczne wolne. esowate skrzywienie kregosłupa w odcinku piersiowym.

KOBIETA, 33 LAT ponad rok temu
Lek. Paweł Szadkowski
77 poziom zaufania
Opis jest w normie, jedynie wskazuje na skrzywienie kręgosłupa w odc. piersiowym.