Co oznacza wynik RTG u 29-letniej kobiety?
Witam, w badaniu rtg wpisano : sylwetka serca powiekszona, krazenie płucne w granicach normy, aorta powiekszona i wydłużona, o czym to może świadczyć?

KOBIETA, 29 LAT ponad rok temu
Dzień dobry,
brak informacji z jakiego powodu było zlecone badanie rtg, czy choruje Pani na choroby przewlekłe, leki na stałe.
Wskazana wizyta stacjonarna u lekarza zlecającego badanie lub wizyta u specjalisty kardiologa.
Ocena opisu badania wykonuje się po badaniu podmiotowym i przedmiotowym.
Pozdrawiam