Co oznacza wynik testu ROMA 53-latki?

Prośba o komentarz do moich wyników ponieważ nie wiem jak je zinterpretować. Mam 53 lata, po menopauzie (12 miesięcy temu ostatnia miesiączka). Mój wynik testu ROMA to: CA 125 to 12,1 (norma <35) HE 4 to 82,70 (norma <74,30) przy czym w 2017r HE 4 było 76,20 ROMA (dla kobieta po menopauzie) to 15,8% (norma <29,9% - niskie ryzyko). Z jednej strony HE 4 jest poza normą ale z drugiej strony ROMA po menopauzie jest w normie. Ja tłumaczę sobie, że w sumie wynik jest prawidłowy i nie mam powodu do niepokoju. Ale chcę się upewnić stąd pytanie jak mam te wyniki tłumaczyć?

Szanowna Pani wynik jest dobry. Jeśli jednak coś będzie Panią niepokoić to proszę udać się do ginekologa