Co oznacza wynik testu ROMA u 21-latki?

Dzień dobry. Mam 21 lat. W zeszłym tygodniu byłam na rutynowym badaniu u ginekologa. Okazało się że na lewym jajniku mam 3 torbielki (każda nie większa niż 1cm). Miesiączki mam krótkie, lekko bolesne, ale regularne. Lekarz kazał zrobić mi markery i test ROMA ale kolejną wizytę mam dopiero za miesiąc i chyba osiwieje jak nie będę wiedzieć co wyniki które dostałam oznaczają. Czy jest się czym martwić? Na co mogą wskazywać takie wyniki... Wyniki jakie otrzymałam to: LDH: 162 (w granicach 0-250) HCG poniżej 0.1 HE: 50,7 (norma do 60.5) AFP: 3 (norma do 5.8) CA-125 wyszło podwyższone bo 38.26 (norma do 35) :-[ Jeśli chodzi o sam test ROMA to przed menopauzą 8% szans, a po menopauzie 20%

Test ROMA to metoda określania prawdopodobieństwa złośliwego charakteru wykrytej zmiany jajnika. U Pani to ryzyko jest niskie. Pozdrawiam.