Co oznacza wynik TK 38-latka?
Mąż nie miał lewej nerki i lewego jądra, prawa nerka jest większa i przejęła jej funkcje.przez 20 lat w usg nerka nie byla wykrywana.obecnie miał wykonany tomograf i w opisie widnurje ze nerka lewa jest atroficzna bez wzmocnienia kontraktowego, w jej biegunie dolnym występuje torbiel.czy to na pewno jest nerka a nie jakiś nowotwór?

MĘŻCZYZNA, 38 LAT ponad rok temu
Witam, musiałbym mieć wynik przed sobą aby to ocenić, jednakże myślę że radiolog się nie pomylił i opisał nerkę a nie nowotwór