Co oznacza wynik TK 56-latka?

Dzień dobry, Proszę o odczytanie wyników TK klatki piersiowej. -przyszczytowo zmiany rozedmowe, do 19mm po strnie lewej oraz drobniejsze po stronie prawej. Czy jest to coś groźnego???

Lek. Bartłomiej Grochot

Witam. Zależy wszystko od zaawansowania tych zmian rozedmowych. Aby to okreslić należy wykonać TK klatki piersiowej w trybie HRCT. Pozdrawiam.