Co oznacza wynik TK jamy brzusznej u 32-letniej kobiety?

Proszę o interpretację wyniku TK. Wątroba niepowiekszona, niestłuszczona.W S7 obecne drobne hipodensyjne ognisko bez cech wzmocnienia średnicy 6 mm o charakterze torbieli. Czy to coś poważnego? Kobieta 32 lata

szanowna Pani wynik nie budzi niepokoju onkologicznego, torbiel na ogół jest zmianą łagodną, celem dokładniejszej analizy należy udać się do lekarza prowadzącego