Co oznacza wynik TK mężczyzny 23-latka?

Witam, robiłem TK klatki piersiowej bez kontrastu, poniżej opis: TK klatki piersiowej przeglądowa. W płucach nie stwierdza się istotnych zmian patologicznych. Nie uwidoczniono powiększonych węzłów chłonnych w śródpiersiu ani we wnękach . Serce i śródpiersie oraz narządy nadbrzusza niepewne do oceny. W objętych badaniem częściach kośćca nie stwierdza się ognisk osteodestrukcji. I tu pytanie, co oznacza "Serce i śródpiersie oraz narządy nadbrzusza niepewne do oceny."? Jak mam to rozumieć?

Lek. Paweł Szadkowski

Serce i śródpiersie oraz narządy nadbrzusza nie były dobrze uwidocznione w badaniu, aby lekarz mógł je w pełni rzetelnie ocenić. Jednak, gdyby zauważył jakiekolwiek nieprawidłowości - było by to zawarte w opisie.