Co oznacza wynik TK miednicy u 67-latki?

Bardzo proszę o wyjaśnienie treści zapisu w badaniu TK miednicy i jamy brzusznej _ "hiperdensyjny około 2 cm odcinek poszerzonego do około 10 mm wyrostka robaczkowego" oraz "wątroba niepowiększona, jedonorodna z niewielkim obszarem niższego cieniowania w segmencie 7 wątroby o wymiarach 14x8 mm. Badanie przeprowadzone z kontrastem. Wyniki morfologii krwi w normie. Mam 67 lat

witam wynik interpretuje się znając cały kontekst, nie podano żadnych informacji klinicznych o stanie zdrowia pacjenta