Co oznacza wynik TK u 45-latki?
W opisie mojej tomografii: Poszerzenie przestrzeni płynowej na sklepistości mózgu do 19 mm - zanik korowy? Na przedniej ścianie lewej części zatoki czołowej osteosklerotyczna zmiana wielkości 2x3 mm -kostniak? co to może oznaczać proszę o pomoc

KOBIETA, 45 LAT ponad rok temu
Szanowna Pani, jak w opisie, podejrzenie kostniaka i ewentualnego zaniku korowego, proszę skonsultować się z neurologiem