Co oznacza wynik TK u chorego na raka?
Witam co może znaczyć wynik tomografii u pacjenta onkologicznego liczę ogniska do4 mm hiperintensywne w obrazach t2i we fair nie ulegając wzmocnieniu po podaniu paramagnetyku walowate zgrubienie balony śluzowej w sitowiu

MĘŻCZYZNA, 66 LAT ponad rok temu
Lek. Bartłomiej Grochot
82 poziom zaufania
Witam. Ten wynik należy interpretować w całości oraz w odniesieniu do innych wyników oraz znajomości stanu klinicznego pacjenta.