Co oznacza wynik TK zatok 36-latki?

Witam,chciałabym prosić o interpretacje wyniku TK zatok:dość rozległe przyścienne zgrubienia śluzówki(grubości do ok.4mm) w zatokach szczękowych.Niewielkie zgrubienia śluzówki w dolnej części czołowych prawej części klinowej i sitowiu.Ujścia zatok czołowych i prawej części klinowej niedrożne,szczękowych i lewej części klinowej drożne.Lewostronny mostek tylny C1-anomalia mogąca powodować ucisk t.kręgowej.

Lek. Bartłomiej Grochot

Witam. Ten wynik oznaczać może zapalenie zatok. Radziłbym skonsultować ten wynik z laryngologiem.