Co oznacza wynik TK zatok u 25-letniej kobiety?

Witam, dostałam wynik badania TK zatok. Podejrzewane jest przewlekłe zapalenie zatok. Oto opis badania: Polipowate pogrubienie błony śluzowej zatok szczękowych, sitowia oraz okolicy ujść zatok czołowych i klinowych. Poza tym zatoki przynosowe prawidłowo wykształcone i powietrzne. Kompleks ujściowo-przewodowy obustronnie niedrożny. Skrzywienie przegrody nosa w lewo. Odmiana rozwojowa pod postacią upowietrznienia prawej małżowiny nosowej środkowej. Przerost błony śluzowej jamy nosowej, zwłaszcza przewodów górnych i środkowego prawego. Jak w takim przypadku wygląda leczenie? Z góry dziękuję za odpowiedź

Wynik wskazuje na przewlekłe zapalenie błony śluzowej, leczenie należy omówić z laryngologiem