Co oznacza wynik TK zatok u 37-latki?

Z badania TK zatok wyszło mi zgrubienie w zatoce klinowej lewej 9x6mm- prawdopodobnie torbiel. Martwi mnie stwierdzenie "prawdopodobnie", czy to może być zmiana nowotworowa? Mam częste bóle głowy, problemy z lewym uchem i czasem przekrwione lewe oko. Często jestem przeziębiona. Kobieta 37 lat

witam myślę że gdyby radiolog podejrzewał zmianę nowotworową to by zawarł to w opisie