Co oznacza wynik USG genetycznego ciąży?
Witam. Trisomia 21 1:297 ,trisomia 18 1:910. ,trisomia 13. 1:5928 czy mam się czego obawiać. Wiek 38 lat 4 ciąża

KOBIETA, 38 LAT ponad rok temu
Szanowna Pani wyniki oznaczają, że szansa na urodzenie chorego dziecka wynosi: 0.33% w przypadku zespołu Downa, 0.11% w przypadku zespołu Edwardsa i 0.017% w przypadku zespołu Pataua