Co oznacza wynik USG kości piszczelowej?
Witam, czy mogłabym prosić o interpretację wyniku usg? Stan po bocznym uwolnieniu rzepki lewej oraz anteromedializacji guzowatosci kości piszczelowej (21.12.2017). Od 19.02.2019 prawie codziennie ból w o re ie guzowatosci. Opis usg z 18.03.19-Uwidoczniono artefakty wynikające z obecności wkrętów kostnych zespalajacych miejsce anteromedializacji. Więzadło rzepki-pogrubiony przyczep dystalny, bez cech przekrwienia. Bez stanu zapalnego w miejscu zespolenia. Kilka zwapnien różnej wielkości w miejscu zespolenie. Ślad płynu w kaletce pod rzepkowej głębokiej, bez cech przekrwienia. Cała reszta prawidłowa

KOBIETA, 19 LAT ponad rok temu
Lek. Bartłomiej Grochot
82 poziom zaufania
Witam. Wynik ten należy interpretować z lekarzem kierującym na badanie - specjalistą ortopedii. Pozdrawiam.