Co oznacza wynik USG piersi u 37-latki?

Mam małe piersi o zbitej strukturze. Regularnie badane. W kwietniu miałam robione USG piersi gdyż często występują torbiele ( przed urodzeniem syna miałam biopsję torbiela po porodzie torbiele znikły)W kwietniu USG nic nie wykazało chociaż przed rokiem był mały torbiel teraz nie było. Ostatnio sama badałam piersi i znowu wyczułam mały okrągły guzek. Czy jest to możliwe żeby tak szybko pojawiła się torbiel? Czy może być coś złośliwego? Skoro w kwietniu USG nic nie wykazało?

szanowna Pani nie jestem w stanie stwierdzić przez internet czym może być wspomniany guzek