Co oznacza wynik USG tarczycy 11-latki?
USG tarczycy u 11-to letniej dziewczynki Prawy płat tarczycy 13x9x29mm, obj.1,9 ml. Lewy płat tarczycy 10x11x25mm, obj.1,4ml Oba płaty O przeciętnej echogeniczności bez wzmożonego unaczynienia, bez zmian letniskowych. Węzły ok.

KOBIETA, 31 LAT ponad rok temu
Lek. Bartłomiej Grochot
82 poziom zaufania
Witam. A z jakiego powodu badanie było wykonywane? Radziłbym skonsultować wynik z lekarzem, który zlecał to badanie.