Co oznacza wynik USG tarczycy u 27-letniej osoby?

Witam robiłam usg tarczycy Tarczyca dwuplatowa prawidłowo położona nie powiększona Wymiary płat prawy 17×18×47mm-7,5ml Plat lewy 13×17×43mm-5ml Ciesn 3mm Objętość całkowita około 12,5ml Dolne bieguny powyżej wycięcia jarzmowegomostka. Echogeniczność obu płatków nieznacznie obniżona. Tchawica nie ucisinieta i nie przesunięta. Obraz może sugerować zaczynające się zapalenie na tle autoimmunologicznym. Proszę o interpretację. Mam 27 lat Z góry dziękuję

Lek. Bartłomiej Grochot

Witam. Aby potwierdzić proces autoimmunologiczny proszę wykonać badanie poziomu przeciwciał: Anty TPO Anty Tg., Anty TRab i proszę skonsultować się z endokrynologiem.