Co oznacza wynik USG w 5 tygodniu ciąży?

Witam mam pytanko jestem w piątym tygodniu ciąży i cztery dni mam pęcherzyk ciążowy o wielkości 15mm nie widać jeszcze bicia serduszka ale czy to oznacza ze wrzystko jest dobrze ? Zadalam dziś pani doktor dwu krotnie pytanie ale nie uzyskalam odpowiedzi tak wiec zwracam się z prośbą odpowiec do pani.

Lek. Paweł Szadkowski

W 5 tygodniu ciąży nie zawsze widoczne jest bicie serca płodu na usg.