Co oznacza wynik USG węzłów chłonnych u 27-latka?

Obustronnie widoczne węzły chłonne powiekszone o stłuszczonych zatokach .Dwa największe po stronie prawej maja wiekosc 32x11 i 22x9 mm po lewej 19x7.6 i 18x4.3mm obraz węzłow poinfekcyjny wynik usg bać sie prosze o opine

Lek. Paweł Szadkowski

W opisie została zawarta informacja o ich poinfekcyjnym charakterze. Konieczny jest kontekst kliniczny ww. badania (występujące objawy, choroby towarzyszące, a w szczególności okolica która była poddana badaniu ponieważ węzły chłonne mogą się różnić wielkością). Najlepiej udać się do lekarza prowadzącego w celu dokładnej interpretacji.