Co oznacza wysypka na ciele przy opryszczce narządów płciowych?

Witam, około dwóch tygodni temu miałam opryszczkę narządów płciowych, dwa dni przed zakończeniem leczenia dostałam wysypkę (podkreślam ze leczenie dokończyłam tak jak zalecił mi to lekarz) na twarzy, ramionach i dekolcie, ale wysypka nadal się utrzymuje. Co prawda na twarzy i na rękach w mniejszym wydaniu ale nadal jest. Maść i tabletki nie pomagają dlatego zastanawia mnie czy to tylko wysypka alergiczna czy wypadałoby zbadać to w jakimś innym kierunku?

Proponuję wizytę u specjalisty w dziedzinie dermatologii i wenerologii, który obejrzy i oceni zmiany skórne. Pozdrawiam.