Co oznacza wzmożony zrąb w klatce piersiowej?
Witam. W opisie rtg klatki piersiowej stwierdzono wzmożony zrąb. Co to oznacza? Pola płócne bez zmian, jamy opłucne wone, sylwetka serca w normie.

KOBIETA, 55 LAT ponad rok temu
Lek. Marta Gryszkiewicz
97 poziom zaufania
Jest to nieistotne klinicznie. Wynik badania prawidłowy. płucne " u "zwykłe, a nie " ó ".