Co oznacza zanik korowy czołowych z poszerzeniem przymózgowych przestrzeni płynowych?
Proszę o zinterpretowanie wyniku badania tomografii głowy: Zmian ogniskowych nie wykazano. Struktury środkowe nieposzerzone. Zanik korowy czołowych z poszerzeniem przymózgowych przestrzeni płynowych. Układ komorowy nieprzemieszczony. Mam nadzieję, że ten zanik korowy i to co pisze w tym zdaniu to nic poważnego. Pozdrawiam

KOBIETA, 25 LAT ponad rok temu
Lek. Paweł Szadkowski
92 poziom zaufania
Sugeruję skonsultować się z neurologiem ponieważ wynik koniecznie należy powiązać z pani obrazem klinicznym. Wynik jest nieprawidłowy i może świadczyć o chorobie ośrodkowego układu nerwowego.