Co oznacza zastygnięta krew na podniebieniu?

Dzien dobry, Dzis rano obudzilam sie i zauwazylam linie ciemnej zastygnietej krwi w przelyku, najwiecej jej znajdowalo sie u gory przelyku prosta linia schodzaca w dol. Czy powinnam sie tym niepokoic? Pomyslalam ze mozliwe ze w nocy zaczal mi znow krawiwc nos jak zeszlej nocy, wiec nie przejelam sie tym za bardzo. Czy powinnam udac sie z tym do lekarza? Pozdrawiam,

Lek. Paweł Szadkowski

Mogło to faktycznie świadczyć niewielkim krwawieniu z jamy nosowej. Nie jest to najpewniej nic niepokojącego. W razie wątpliwości może pani wykonać badanie morfologii krwi z rozmazem i skonsultować się z lekarzem pierwszego kontaktu.