Co oznacza złe samopoczucie przy nadciśnieniu?

Witam mam na imię Kasia i mam 21lat. Choruje na nadciśnienie i ostatnio miałam pewien problem bo miesiąc temu miałam okropne skoki ciśnienia cos 160 do 180, trwało to jakoś dwa dni, i pozniej chwycilo mnie przeziebienie, ale ogolnie od tamtych skoków cisnienia czuje sie dziwnie... I napisze to w pałzach by było dobrze widac: -Niby dobrze, ale mam ochote ciagle spać -Jestem zmeczona i nie mam chęci do niczego -boli mnie po lewej stronie brzucha(taki tępy ból) -zimne dlonie, wrecz lodowate ( to mnie bardzo martwi bo zawsze mialam cieple)

Lek. Bartłomiej Grochot

Witam. Radziłbym wykonanie podstawowych badać. Morfologia, elektrolity, TSH, CRP, USG jamy brzusznej oraz RTG klatki piersiowej.