Co oznacza zmęczenie i senność po usunięciu tarczycy?

Witam. Jestem 7 miesięcy po całkowitym usunięciu tarczycy. Od samego początku biorę Euthyrox N100. Tsh mam w normie. Od jakiegoś czasu czuje cały czas czuje się senna, zmęczona, rozdrażniona, mam stany że zaczynam płakać. Nie wiem co się dzieje. Czy to może być wina hormonów, pomimo, że TSH mam w normie.

Lek. Bartłomiej Grochot

Witam. Może to oznaczać źle dobraną dawkę leku. Proszę skonsultować się z endokrynologiem.