Co oznacza zmęczenie i zaburzenia równowagi?

Witam. Jestem kobietą i mam 25 lat. Od 2 miesięcy mam zawroty głowy, Zaburzenia widzenia, widzę tak jakbym była pijana, do tego zmęczenie, senność, brak koncentracji i okropny ból głowy. Zrobiłam szereg badań i fizycznie jestem całkowicie zdrowa. Ostatni lekarz jakiego odwiedziłam to psychiatra. Stwierdził nerwicę i depresję( w przeszłości zmagalam się z depresją). Od 5 dni biorę lek o nazwie mozarin. Czuję się po nim jeszcze gorzej niż wcześniej. Czy to jest normalne? Nie mam apetytu, pogorszył się wzrok, jestem półprzytomna . Czy powinnam powiadomić lekarza i poprosić o zmianę leku?

Lek. Paweł Szadkowski

Na poprawę kliniczną oczekuje się zwykle ok 2-4 tyg. W pierwszych 1-2 tygodniach leczenia najczęściej występują działania niepożądane, ktorych nasilenie i częstość zmniejsza się zwykle w czasie leczenia. W razie wątpliwości najlepiej skonsultować się z lekarzem prowadzącym.