Co oznacza zmęczenie przy depresji?

Mam 38 lat od prawie dwoch lat mam depresje przez rok bralam leki ale w tej chwili zmniejszam dawke bo chcialam poradzic sobie bez nich. Ale do twfo wszystkiego od jakiegos czasu czujw sie ciagle zmeczona spiaca bola mnie stawy jnie mam sil wogole nie wiem czy to depresja czy ci badania mi wyszly calkiem niezle z krwi ale jest tragedia nie chce cos robic a mogla bym tylko lezec. A do tego jeszcze malo spie co mam robic gdzie sie leczyc

Lek. Paweł Szadkowski

Podane objawy mogą być spowodowane zbyt wczesnym odstawieniem leków. Ponadto, przy depresji, dużą korzyść stanowi terapia u psychologa. Skoro wyniki są w normie, szukałbym pomocy właśnie u psychologa.