Co oznacza zmiana kształtu sutka?

Dzień dobry! Mam 21 lat. Od ok. 7 lat mam zauważalna przez siebie zmiane kształtu jednego sutka. Na poczatku sie nie przejmowałam zmianą. Myślałam że w takim młodym wieku rak jestjest niemożliwy. Z dnia na dzieb zyje w tym przekonaniu. Od roku odczuwam lekki ból przed miesiaczka. Teraz mówi się, ze w wieku 20 lat rak jest mozliwy a takze że guz nie jest jedynym objawem raka. Nie wiem co mam.robić.

Lek. Paweł Szadkowski

Proszę się udać do ginekologa i pokazać zmienioną brodawkę sutkową - lekarz zbada piersi i oceni, czy wygląd sutka jest nieprawidłowy. W przypadku wątpliwości, zleci usg piersi.