Co oznacza zmiana w obrębie krtani?

Witam Ponad tydzień temu na szyi z lewej stroni krtani wyczułam dziwne zgrubienie które wydaje mi się że powiększa się. Nie widać go szczególnie ale pod palcami czuć zmianę. Nie boli kiedy się dotyka. Jednakże martwię się tym trochę ponieważ w rodzinie od strony taty było kilka przypadków chłonniaka i teoretycznie w jakimś stopniu ja również jestem narażona. Proszę podpowiedzcie co to może być lub poradźcie do jakiego lekarza mam się zgłosić. Z góry dziękuję Pozdrawiam

szanowna Pani najpierw proszę udać się do lekarza rodzinnego który ewentualnie pokieruje Panią dalej