Co oznacza znamię, które pojawiło się na klatce piersiowej?

Witam, jakieś kilka lat temu urosło mo znamię na klatce piersiowej, naczytałem się k czerniakach i nie pokoi mnie to , ze jest brązowe w środku i jaśniejsze na zewnątrz . Czy jest się czym martwić ? Zdjęcie poniżej https://ibb.co/gtL0Nn Bardzo proszę o pomoc bo jadę na wakacje i nie mogę iść do lekarza w przeciągu kilku miesięcy a bardzo mnie to martwi.

Lek. Paweł Szadkowski

Nie wygląda to na zmianę złośliwą, chociaż ma dość nierówne brzegi. Jedynym rozwiązaniem jest udanie się do dermatologa i ocena zmiany dermatoskopem. Jeśli przed tym będzie Pan na wakacjach, najlepiej chronić zmianę przed słońcem (krem 50).