Co oznaczać może takie eeg u mojego dziecka?

Witam, można prosić o interpretację wyniku badań eeg dziecka? Cechy bioelektryczne snu wyrażone. W zapisie zarejestrowano dość liczne uogolnione wysokonapieciowe pojedyncze, rzadko w grupach fale ostre, często z następową falą wodną. Plus do tego dziecko z dnia na dzień zaczęło się bardzo jąkać

Szanowna Pani, niestety nie jestem w stanie pomóc. Wynik powinien zinterpretować lekarz prowadzący