Co oznaczać może ten opis na usg przezciemiączkowym?
Co to oznacza corka po USG przezciemiączkowym komora boczna nieposzerzone,lewa nieco szersza z wyokraglenoami rogu czołowego do 8.5mm

KOBIETA, 24 LAT ponad rok temu
Szanowna Pani, wynik należy odnieść do stanu klinicznego. Proszę udać się do lekarza prowadzącego