Co oznaczają białe krostki na penisie?

Białe krosteczki na penisie. Witam. Mam 25 lat i od dłuższego czasu białe krosteczki widoczne, które przypominają drobne pryszczyki. Podczas zwodu są jakby gładkie, natomiast przy dotykaniu można je wyczuć jakby były wypukłe. Czy są one szkodliwe?Występują z każdej strony penisa.

Lek. Paweł Szadkowski

Mogą to być grudki perliste prącia. Jeśli to pana niepokoi sugeruję udać się do lekarza urologa lub dermatologa, ponieważ do postawienia diagnozy konieczna jest kliniczna ocena zmian.