Co oznaczają bóle brzucha i spadek wagi u 39-latki?

Od 4 miesięcy moje życie straciło sens zaczęłam mieć różne bóle brzucha kolki które wydaje mi się tak jakby po mnie wedrowały..do tego doszły lęki przed jakaś poważna chorobą badania wszystkie w normie począwszy od gastroskopi po usg jamy brzusznej i RTG brzucha też nie jjem bo boję się że będzie bolało schudłam nie mogę spać w nocy wszystko mnie poprostu boli dzień i noc.. Stany lękowe że nie długo umrę i wogóle jestem na skraju wyczerpania nerwowego..wszystko mnie denerwuje nie umiem na niczym innym się skupić..I już nie wiem do jakiego lekarza się udać..39 lat..

Lek. Paweł Szadkowski

Skoro wszystkie badania są w normie powinna się Pani udać do lekarza psychiatry i otrzymać leczenie przeciwlękowe.