Co oznaczają bóle i drętwienie kończyn?

Witam Od kilku miesiacy mam straszne bole kosci (udowej,biodrowej) i stawów, do tego ostatnio doszło dretwienie prawej reki...Najbardziej nasilaja się te bole w nocy (zasypiam tylko po nasmarowaniu się mascia przeciwbolowa) Zrobiłam ostatnio badanie krwi i wyzszło mi podwyzszone wapno, tsh w normie... Czy te bole, dretwienie i puchiecie nog może byc przyczyną podwyzszonego wapnia? czy to co s innego?

Lek. Paweł Szadkowski

Konieczne jest poszerzenie wywiadu, dokładne badanie fizykalne oraz dalsza diagnostyka. Sugeruję udać się do lekarza reumatologa w celu zbadania i pokierowania dalszym leczeniem.