Co oznaczają bóle i zawroty głowy u 19-latki?

Czy mocne zawroty glowy którym dodatkowo towarzyszy ból glowy z jednej strony mog! zwiastowac cos złego? Po lewej stronie z tyłu, w tym samym dokladnie miejscu, raz na jakiś czas (zaczela sie pare miesiecy temu,kiedys wystepowaly kilka razy w tyg, teraz ok.2 razy w miesiacu) boli mnie głowa. Dzis takiemu bolowi towarzyszyly zawroty glowy, ktore samoistnie przeszly po ok. 30.minutach. Calego incydentu nie poprzedzal wysilek fizyczny ani nic innego nietypowego w ciagu dnia. Taka sytuacja z bolem glowy i zawrotami zdarzyla mi sie wczesniej tylko raz, ok 2miesiace temu. Rezonans mialam wykonywany 7lat temu, a EEG rok temu. wszystkie badania ok. Czy takie objawy to powód do obaw czy raczej objawy pojawiaja sje zbyt rzadko aby zwiastowaly cos zlego?

Lek. Bartłomiej Grochot

Witam. Przyczyn może być wiele. Radziłbym skonsultować się z neurologiem. Pozdrawiam.