Co oznaczają bóle korzenia języka?

Witam. Mam pytanie czy przy dobrych wynikach badań możliwe są bóle korzenia języka , drętwienie połowy twarzy , bóle w uszach, oraz bóle szyi i czy może to wszystko powodować nerwica?? Miałam robione USG szyi wszystko w prządku ,poza małym guzkiem na tarczycy 3 mm , wyniki morfologii, OB 19 a norm jest do 20. TSH FT 4 w normie anty tpo norma , RTG zatok zatoki powietrzne. Mam skrzywioną przegrodę nosową od urodzenia lewostronnie.Pragnę nadmienić że te bóle są nieraz tak silne i to drętwienie że trudno wytrzymać.Kilka razy byłam na kroplówce na pogotowiu. Zalecono wizytę u neurologa. Nadmienię jeszcze iż poziom wit B12 mam niski poniżej dolnej normy . 187 a norma laboratoryjna od 189 -880, jednakże nie wiem czy może to aż tak wpływać na mnie . Jestem osobą lękliwą i nerwową , przez to że nie potrafię znaleźć przyczyny tych silnych bóli języka i szyi . Laryngolog mnie badał i powiedział że nic nie widzi. Proszę o poradę jakie ew badania wykonać i czy może to wszystko być od nerwicy i czy ból fizyczny też może wynikać z tego. KOBIETA 40 lat

Wizyta u neurologa jest dobrym kierunkiem. Tak, zaburzenia nerwicowe mogą manifestować się bólem, ale najpierw należy wykluczyć inne przyczyny. Pozdrawiam.