Co oznaczają bóle mięśni i stawów?

od 2 msc mam dziwne bole stawow i miesni. Na poczatku strasznie bolaly mnie rece i ramiona. Rzadko prawie wcale nie bola mnie nogi. Mam drzenie miesni w calym ciele. Teraz doszedl bol glowy czasem drzenie powieki , ale tylko czasem bol glowy nie jakis silny ale nie wiem czy to juz nie z nerow przed choroba. Boje sie czy to SM ...

Lek. Paweł Szadkowski

Na pani miejscu udałbym się do lekarza pierwszego kontaktu w celu dokładnej oceny pani stanu klinicznego oraz ukierunkowania dalszej diagnostyki. Konieczne jest badanie fizykalne, podstawowe badania oraz w razie konieczności konsultacje specjalisty reumatologa/neurologa (w zależności od obrazu klinicznego).