Co oznaczają bóle oczodołów?

Witam. Mój problem polega na tym,że od dwóch tyg cierpię na bóle oczodolow,ucisk w górnej części nosa, czoła i skroni. Były robione badania u laryngola i neurologa ale wszystko niby jest dobrze. A 6 tyg przeszłam zapalenie zatok. Nie wiem jak sobie już radzić, dodam,że ból występuje bardziej w prawej stronie twarzy. Proszę o radę i pomoc

Lek. Bartłomiej Grochot

Witam. Radziłbym wykonać Tk głowy oraz skonsultować się z chirurgiem szczękowo - twarzowym. Pozdrawiam.