Co oznaczają bóle po prawej stronie brzucha?

Witam odebralam wyniki od lekarza i trochę mnie zaniepokoily ponieważ wyszło ze mam podwyższony Alat 58 y/l A norma jest0-31 Aspat 44 A norma jest 0-31 Oraz wbc 10.7 tyś./mmm A norma jest 4.0 -10.0 Zaznaczę zecodczywam ból po prawej stronie brzucha. Jak by mnie coś tam uwieralo

Lek. Paweł Szadkowski

Nie podała Pani, czy wykonała również inne badania z panelu wątrobowego. Jeśli nie, proszę jeszcze oznaczyć GGTP, bilirubinę, ewentualnie ALP. Gdyby wyniki były nieprawidłowe, należy wykonać usg jamy brzusznej.