Co oznaczają bóle po prawej stronie piersi?
Od około 3 miesięcy odczuwam ból po prawej stronie prawej piersi i czasami przy mostku ale jednak po stronie piersi. Przejeżdżając ręką odczuwam zgrubienie i tak jakby malutką kuleczkę w srodku. Byłam u radiologia na USG - wszystko w porządku. Ból niestety nadal jest. Odczuwam też takie uklucie gdy przypadkowo nacisne na pierś, np sięgając po coś z lewej strony prawą ręką. Nie wiem co z tym dalej zrobić. Gdzie powinnam się udać?

KOBIETA, 20 LAT ponad rok temu
Lek. Paweł Szadkowski
92 poziom zaufania
Sugeruję udać się do lekarza ginekologa, który pomoże określić czy ewentualne dolegliwości nie mają swojej przyczyny w gruczole piersiowym. Jeśli ginekolog wykluczy tę przyczynę to warto udać się do lekarza pierwszego kontaktu w celu podstawowej oceny internistycznej. Nie sądzę jednak żeby było to coś niepokojącego.