Co oznaczają bóle pod żebrami po usunięciu woreczka żółciowego?

Jestem po laparoskopowym usunięciu kamienii żółciowych, po zabiegu nie było żadnych komplikacji, choć zabieg był robiony w ostatnim momencie z racji stanu w jakim się woreczek znajdował ( zaropiały, podczas zabiegu doszło też do krwotoku). Zabieg miał miejsce 2 lata temu w 2016r., usg robione pół roku później nie wykazało żadnych uchybień. Od jakiegoś ostatniego pół roku dostaje ataków z lewej strony pod żebrami, bardzo podobny do ataków , które miałam przy kamieniach, dodam że staram się przestrzegać tego co jem, ile jem. Oprócz tych ataków inne doleliwości nie występują, od czasu do czasu luźne stolce. Pozdrawiam.

Lek. Paweł Szadkowski

Proszę udać się do lekarza - zleci on podstawowe badania laboratoryjne, zbada Panią i w razie potrzeby skieruje na usg jamy brzusznej. Te czynności powinny pomóc ustalić przyczynę dolegliwości.